..................................................................facebook like icon..........................twitter icon............................facebook 3 icon......................instagram icon..................... ...... ..... ....

Leden 2014

Today favorite youtube channels!!

26. ledna 2014 v 19:41 | Mannie |  ostatní
Tak jo, po týdenní pauze jsem zase zpět, kdo četl minulý článek tak ano, lyžák byl úplně megaluxusní!!:33 Všechny už znám prostě líp, ale jelikož vás moje kecy pravděpodobně nezajímají, přejdu rovnou k tématu dnešního článku. Myslím, že název mluví za vše, tak jdeme na to!

Bethany Mota

Všeobecně velice známá blogerka s vysokou popularitou, a i když ji myslím všechny dobře známe, byl by hřích ji nezmínit. Spíš než makeup tutoriály se zabývá oblečením a DIY, ale i ty se občas objeví. Její videa jsou oravdu kvalitní a je prostě radost se na to dívat. Navíc, i když neumíte moc dobře anglicky, videa vždy pochopíte, Bethany všechno ukazuje. A jako velké plus beru velkou aktivitu. Ovšem spoustu těch věcí, které doporučuje asi neseženete, jelikož Bethany bych zařadila do "bohatší vrstvy". Soudím tak podle toho úžasného domu, faktu, že má několik pokojů, byla v Japonsku, žije v Kalifornii nebo třeba natáčela se skupinou Cimorelli nebo Danielou Monet. (Trina z Victorious) Ale nijak sobecká nebo povrchní mi opravdu nepříjde.:)


Loreal Paris Miss Manga Recenze

18. ledna 2014 v 20:19 | Mannie |  recenze

Miss Manga Loreal Paris Recenze

Tak jako dnešní článek jsem pro vás vybrala recenzi, jelikož já osobně je mám asi nejradši.:) Jedná se o řasenku, která je na trhu již docela dlouho, ale velký boom nastal až díky reklamě. Co na ni říkáte vy? Máte zkušenost?


Titulek článku nesmí být prázdný

17. ledna 2014 v 20:47 | Mannie |  zápisky

A je to, totálně jsem na blog kašlala,a takhle to vždycky dopadá, když mi něco nejde, nesnažím se to napravit, začnu odznova. :D Pokud tady nejste poprvé, určitě jste si všimli nového "layoutu" (v uvozovkách, jelikož já grafiku absolutně neumím) Tentokrát plánuju u článků určitou kvalitu. Nechci se moc vykecávat, chci už rovnou s nějakým článkem začít, aby tu něco bylo, jelikož v pondělí odjíždím na lyžák.:3 Na základce jsem nebyla, tak jsem zvědavá, i když bez sněhu nevím teda.:D Takže zatím!

Mckenzie