..................................................................facebook like icon..........................twitter icon............................facebook 3 icon......................instagram icon..................... ...... ..... ....

Únor 2014

Znáš už módu Američanek, "thigh gap"?

23. února 2014 v 20:57 | Mannie |  fitness
Pokud se v angličtině orientuješ už nějakou dobu, pravděpodobně už vytušíš, o co se bude jednat. Když to řeknu zjednodušeně, "mezera mezi stehny". Je to něco jako naprostý důkaz hubenosti. Tedy i když dáš kotníky k sobě, tvé nohy se nedotknou. A v čem to vlastně celé spočívá?Wishlist 01

16. února 2014 v 21:07 | Mannie |  zápisky
Tento článek bude asi trošilinku obsáhlejší, ale tak co. :) Nehodlám si kupovat hned všechno najednou, ale ráda bych si to všecko "sepsala" a přidávala do sbírky postupně. Mimo hmotné věci sem přidám i pár, které jsou sice na delší cestu ale pracuji na nich. :)

Kraťasy do pasuLaicky řečeno - nelíbí se mi jak to zní :D - ale vypadá to úplně peckově. Mám doma strašně moc, ale žádné do pasu. Přemýšlím, že bych koupila nějaké obyč. (do pasu samozřejmě) a vyzkoušela své DIY dovednosti. Ale to by musely být fakt levné, protože bych to téměř určitě zvorala. :D Tahle záležitost však do léta počká.


Jak začít?

12. února 2014 v 19:16 | Mannie |  fitness
Řeč je samozřejmě o "zdravém životním stylu". Tím myslím ubrat sladké, přidat zeleninu a pohyb. Tento článek nebudou zatím nějaké přímé tipy jako spíše základní motivace.


Thinspiration

Základem je určitě právě výše zmíněná motivace. Pro každého je to něco jiného. Mě motivuje právě internet. Zadat do vyhledavače "thinspiration" je nekonečně jednoduché a má to už nějaký účinek. Ještě více mám ale ráda motivační videa. Opravdu každá vlogerka má alespoň jedno "hubnoucí video". Internet je neomezený, není proto špatný nápad hledat inspiraci právě tam.


Kokosový olej - je opravdu tak boží?

10. února 2014 v 20:03 | Mannie |  recenze

O co se vlastně jedná?

Bio stoprocentní panenský lisovaný za studena - tak je alespoň popisován. Údajně má naprosto všestranné použití - určitě jste o něm slyšely. Vypíšu zde jeho "údajnou schopnost" a připíšu svůj komentář, takže to bude taková jinačí forma recenze. Je od Purity Vision a menší kelímek zakoupíte mezi bio potravinami v dm, ale myslím, že k dostání bude i v jiných obchodem BIO. Stojí mezi 80-100 Kč. Ještě tak úvodem zmíním, že má zajimavé schopnosti tání. Přesné stupně vám teď opravdu z hlavy neřeknu, v mém pokoji má totiž tuhou konzistenci, ale ihned po nabrání vám taje mezi prsty. Taky musím zmínit naprosto úžasnou vůni - prostě opravdový kokos.