..................................................................facebook like icon..........................twitter icon............................facebook 3 icon......................instagram icon..................... ...... ..... ....

fitness

Znáš už módu Američanek, "thigh gap"?

23. února 2014 v 20:57 | Mannie
Pokud se v angličtině orientuješ už nějakou dobu, pravděpodobně už vytušíš, o co se bude jednat. Když to řeknu zjednodušeně, "mezera mezi stehny". Je to něco jako naprostý důkaz hubenosti. Tedy i když dáš kotníky k sobě, tvé nohy se nedotknou. A v čem to vlastně celé spočívá?


Jak začít?

12. února 2014 v 19:16 | Mannie
Řeč je samozřejmě o "zdravém životním stylu". Tím myslím ubrat sladké, přidat zeleninu a pohyb. Tento článek nebudou zatím nějaké přímé tipy jako spíše základní motivace.


Thinspiration

Základem je určitě právě výše zmíněná motivace. Pro každého je to něco jiného. Mě motivuje právě internet. Zadat do vyhledavače "thinspiration" je nekonečně jednoduché a má to už nějaký účinek. Ještě více mám ale ráda motivační videa. Opravdu každá vlogerka má alespoň jedno "hubnoucí video". Internet je neomezený, není proto špatný nápad hledat inspiraci právě tam.

 
 

Reklama