..................................................................facebook like icon..........................twitter icon............................facebook 3 icon......................instagram icon..................... ...... ..... ....

ostatní

Today favorite youtube channels!!

26. ledna 2014 v 19:41 | Mannie
Tak jo, po týdenní pauze jsem zase zpět, kdo četl minulý článek tak ano, lyžák byl úplně megaluxusní!!:33 Všechny už znám prostě líp, ale jelikož vás moje kecy pravděpodobně nezajímají, přejdu rovnou k tématu dnešního článku. Myslím, že název mluví za vše, tak jdeme na to!

Bethany Mota

Všeobecně velice známá blogerka s vysokou popularitou, a i když ji myslím všechny dobře známe, byl by hřích ji nezmínit. Spíš než makeup tutoriály se zabývá oblečením a DIY, ale i ty se občas objeví. Její videa jsou oravdu kvalitní a je prostě radost se na to dívat. Navíc, i když neumíte moc dobře anglicky, videa vždy pochopíte, Bethany všechno ukazuje. A jako velké plus beru velkou aktivitu. Ovšem spoustu těch věcí, které doporučuje asi neseženete, jelikož Bethany bych zařadila do "bohatší vrstvy". Soudím tak podle toho úžasného domu, faktu, že má několik pokojů, byla v Japonsku, žije v Kalifornii nebo třeba natáčela se skupinou Cimorelli nebo Danielou Monet. (Trina z Victorious) Ale nijak sobecká nebo povrchní mi opravdu nepříjde.:)

 
 

Reklama