..................................................................facebook like icon..........................twitter icon............................facebook 3 icon......................instagram icon..................... ...... ..... ....

recenze

Kokosový olej - je opravdu tak boží?

10. února 2014 v 20:03 | Mannie

O co se vlastně jedná?

Bio stoprocentní panenský lisovaný za studena - tak je alespoň popisován. Údajně má naprosto všestranné použití - určitě jste o něm slyšely. Vypíšu zde jeho "údajnou schopnost" a připíšu svůj komentář, takže to bude taková jinačí forma recenze. Je od Purity Vision a menší kelímek zakoupíte mezi bio potravinami v dm, ale myslím, že k dostání bude i v jiných obchodem BIO. Stojí mezi 80-100 Kč. Ještě tak úvodem zmíním, že má zajimavé schopnosti tání. Přesné stupně vám teď opravdu z hlavy neřeknu, v mém pokoji má totiž tuhou konzistenci, ale ihned po nabrání vám taje mezi prsty. Taky musím zmínit naprosto úžasnou vůni - prostě opravdový kokos.

Loreal Paris Miss Manga Recenze

18. ledna 2014 v 20:19 | Mannie

Miss Manga Loreal Paris Recenze

Tak jako dnešní článek jsem pro vás vybrala recenzi, jelikož já osobně je mám asi nejradši.:) Jedná se o řasenku, která je na trhu již docela dlouho, ale velký boom nastal až díky reklamě. Co na ni říkáte vy? Máte zkušenost?

 
 

Reklama