..................................................................facebook like icon..........................twitter icon............................facebook 3 icon......................instagram icon..................... ...... ..... ....

zápisky

Jak já ten blog flákám.../+ 100 otázek, na které se nikdo neptá TAG

16. března 2014 v 21:19 | Mannie
Zdravím,
co mě absolutně nejvíc potěšilo, že i přes mou měsíční neaktivitu sem i tak občas někdo zabloudil.:) Já se nebudu nijak vymlouvat, času bylo, ale chtění moc ne. Zkrátka musím psát s radostí a ne z donucení. Stejně však na svoje oblíbené blogy chodím prakticky denně. :D Nějak se mi teď zase do psaní zachtělo, tak snad mě tu bude mít častěji.:)
Dneska teda s tagem "100 otázek, na které se nikdo neptá". Určitě jej znáte, a kdo ne, pointu brzy pochopíte. Jinak mám rozděláno pár recenzí a návodů, tak se těšte. :)


Wishlist 01

16. února 2014 v 21:07 | Mannie
Tento článek bude asi trošilinku obsáhlejší, ale tak co. :) Nehodlám si kupovat hned všechno najednou, ale ráda bych si to všecko "sepsala" a přidávala do sbírky postupně. Mimo hmotné věci sem přidám i pár, které jsou sice na delší cestu ale pracuji na nich. :)

Kraťasy do pasuLaicky řečeno - nelíbí se mi jak to zní :D - ale vypadá to úplně peckově. Mám doma strašně moc, ale žádné do pasu. Přemýšlím, že bych koupila nějaké obyč. (do pasu samozřejmě) a vyzkoušela své DIY dovednosti. Ale to by musely být fakt levné, protože bych to téměř určitě zvorala. :D Tahle záležitost však do léta počká.

Titulek článku nesmí být prázdný

17. ledna 2014 v 20:47 | Mannie

A je to, totálně jsem na blog kašlala,a takhle to vždycky dopadá, když mi něco nejde, nesnažím se to napravit, začnu odznova. :D Pokud tady nejste poprvé, určitě jste si všimli nového "layoutu" (v uvozovkách, jelikož já grafiku absolutně neumím) Tentokrát plánuju u článků určitou kvalitu. Nechci se moc vykecávat, chci už rovnou s nějakým článkem začít, aby tu něco bylo, jelikož v pondělí odjíždím na lyžák.:3 Na základce jsem nebyla, tak jsem zvědavá, i když bez sněhu nevím teda.:D Takže zatím!

Mckenzie
 
 

Reklama
Reklama